відмова від відповідальності

  • Відповідно до чинного Законодавства України, Адміністрація сайту відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, окрім вказаних в Оферті чи Договорі.
  • Незалежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою з можливо виникнувших Сторін за будь-який можливий збиток нанесений прямим, непрямим, особливим чином від використання в будь-яких інтересах інформації і даних, розміщених на цьому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщене гіперпосилання з цього Сайту. 
  • Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. 
  • Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, отримані від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов'язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп'ютерного вірусу, перебою, які можуть привести до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до недоотримання будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу, до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей. За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди Адміністрація буде сповіщена заздалегідь. 
  • Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського права. 
  • Користувач підтверджує свою згоду з тим, що будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів не мають ніякого відношення до даного Сайту так як Сайт не займається наданням платних послуг. Договори та Оферти заключаються з Виконавцем - Фізичною особою підприємцем.
  • Інформація розміщена на цьому сайті є власністю власника домену сайту. За використання інформації, зображень та іншого з даного сайту без письмового дозволу власника домену сайту - буде поданий судовий позов на порушення авторських прав та притягнуті до відповідальності особи, що скоїди такі дії.
  • Інформація розміщена на цьому сайті має рекламний характер. 
  • Цей сайт не є сайтом офіційної державної установи.
  • При використанні даного сайту Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією поданою на даній сторінці - «Відмова від відповідальності», приймаючи на свій рахунок всю можливо покладену на Вас відповідальність.
 Адміністрація сайту vizy.ua.