Візи та Внж усіх країн отримати можливо

Продовжуємо працювати у воєнний час

Замовляючи у нас, ви приймаєте участь у благочинності

Зв'яжіться з нами:

Без вихідних
Цілодобово

Візи та Внж усіх країн отримати можливо

Продовжуємо працювати у воєнний час

Замовляючи у нас, ви приймаєте участь у благочинностіГарантії

 1. Компанія працює з 2012-го року. За цей час зібрано великий обсяг статистичних даних щодо поданих на розгляд ситуацій та відповідей. Такий досвід дозволяє орієнтуватися у вимогах установ та способах вирішення різних проблем.
 2. Тривалість нашої роботи та наочність дозволяють дуже результативно вирішувати поставлені замовником завдання.
 3. У випадках, якщо ми не впливаємо на результат безпосередньо, ми не брешемо і не обіцяємо результату з 100% гарантією. Ми поважаємо наших клієнтів, ми поважаємо офіційні організації. Ми не хотіли б самі стати клієнтами компаній, які готові наобіцяти, думаючи тільки про те, як отримати оплату.
 4. Ми краще відмовимося від замовлення та не візьмемося за надання послуги, або повідомимо про ризики, ніж брати замовлення, укладаючи угоди з совістю.
 5. Ми не друкуємо до паспортів візи; ми не продаємо документи як довідки з роботи, довідки з банку; ми не друкуємо пластик видів на проживання та паспорти. Цим займаються тільки офіційні організації, з якими в процесі подач ми взаємодіємо від вашого імені і ви взаємодієте як заявник. 
 6. Рішення по документах, що подаються, приймає тільки офіційна установа. 
 7. У випадках, коли вам обіцяють отримати ваші візи до США, Британії, Австралії зі 100% гарантією, радимо поставитися з особливою обережністю. Так, певні документи можуть дійсно максимально підвищити шанс на отримання візи: запрошення, поїздки у складі делегацій, сімейні зв'язки та інше, але правильно буде говорити саме про максимальні шанси на схвалення, а не про гарантії 100%. 
 8. Система безпеки та неупередженості при розгляді віз та міграційних документів у США, Британії, Австралії організовані особливо ретельно. Тому подібні заяви (про 100%) означали б прямий підкуп посадових осіб, що не відповідає дійсності.
 9. Краще, що ви можете зробити,це адекватно обміркувати стратегію подачі, скористатися за бажанням допомогою юристів, як наша компанія, підготувати максимально можливий пакет документів у рамках обраної стратегії та очікувати на результат. При отриманні небажаного результату – зробити наступний блок дій. Така політика нами застосовується давно, дає чудові результати. 
 10. Ми надаємо 100% гарантію на якість наших послуг. Ми виконуємо нашу роботу протягом багатьох років. Ми маємо багато заявників, які звертаються повторно та замовників, які оформлюють документи для поїздок підвищеної ваги (Олександр Усик, Василь Ломаченко, керівництво бізнес та інших організацій). Виконуючи роботу непрофесійно і не даючи результату - просто неможливо було б працювати так довго і з такими вимогливими замовниками.
 11. Наведена вище інформація допоможе вам прийняти позитивне рішення щодо співпраці з нами.

Отримайте
консультацію
візового фахівця

Також ви дізнаєтесь:

 1. Який спосіб оформлення підійде вам найкраще
 2. Етапи та терміни оформлення
 3. Вартість послуг та консульських зборів
Контакти

Контакти

Адреса реєстрації

Україна, вул. Вадима Гетьмана 4. оф. 311.

Графік роботи

Пн-пт 9.00-18.00

Сб., Нд. - вихідні

З метою взаємної економії часу та оптимізації процесу, більшість послуг надається дистанційно

Документ-Сервіс "Міграція та візи"

Провідна онлайн-компанія з надання візових та міграційних послуг в усі країни світу для громадян України та іноземців

З метою взаємної економії часу та оптимізації процесу, більшість послуг надається дистанційно