професійний юридичний супровід в отриманні громадянства румунії

для громадян україни та інших країн

за термін від 18-ти місяців  НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ

ПІД ЧАС ВІЙНИ ПРОДОВЖУюТЬСЯ подачі документів


забезпечте собі та своїй сім'ї європейське майбутнє,

 отримавши громадянство румуніїГромадянство Румунії
Друге громадянство
Паспорт Румунії - Підстави
Офіційна інформація про отримання громадянства Румунії
Дітям - забезпечити міцний фундамент майбутнього
Хто може отримати громадянство Румунії 
Скільки років у мене буде громадянство?
Термін отримання громадянства
Чи потрібно проживати на території Румунії постійно?

Дізнайтесь у спеціаліста також відповіді по темам:

Допомога в отриманні громадянства Румунії 
Процедура отримання громадянства Румунії 
Вартість отримання громадянства Румунії 
Як швидко отримати громадянство Румунії 
Обман при отриманні громадянства Румунії
Приклад вартості навчання для громадян EU та іншиї країн
Перелік провідних вузів, де можут льготно/безкоштовно навчатись громадяни EU
Вартість якісного медицинського обслуговування для громадян EU
Податкова система 
Посвідка на проживання іншої країни ЄС громадянину Румунії
Безвізовий в'їзд громадянину Румунії до інших країн світу
Відмова у отриманні громадянства Румунії
Статистика 
Перевірити наказ
Стадія справи
Які потрібні документи
Підприємцям


ціни

від 1200 євро
в еквіваленті у гривні

 • за наявності власних підстав для отримання громадянства

ГРОМАДЯНСТВО РУМУНІЇ

 • Громадянство Румунії це правовий зв'язок людини і держави Румунія, що виражається в сукупності їх взаємних прав, обов'язків і відповідальності. 
 • Приналежніть особи до громадянства підтверджується загальногромадянськийм документом, що засвідчує особу громадянина Румунії та підтверджує громадянство Європейського союзу, як на території, так і за межами румунської держави.
 • Володіння даним документом є одним з ексклюзивних прав, законодавчо закріпленим виключно за громадянами Румунії. 
 • Данний документ визнається на території всіх держав, які визнають державу Руминія. 
 • Правом на видачу документа уповноважено Міністра внутрішніх справ Румунії, що делегує цю функцію на державну службу з випуску та обліку простих паспортів (Serviciul Public Comunitar pentru Eliberarea şi Evidenţa Paşapoartelor Simple). 
 • Румунія з 2007 року входить до складу Європейського союзу, а це значить, що громадянин Румунії, згідно директиви 2004/38 / EC про право на пересування та проживання вільно в рамках ЄС дозволяє громадянам Румунії мати точно такі ж права, як і в будь-якій країні ЄС. 
 • Це означає, що ви зможете скористатися всіма привілеями громадянина європейської країни: такими, як право на отримання освіти, право на працевлаштування, на лікування, відкриття бізнесу, кредитування і т.д.

ДРУГЕ ГРОМАДЯНСТВО

 • За законодавством Румунії дозволено мати друге громадянство.
 • Щоб отримати громадянство Румунії не треба відмовлятись від будь-якого іншого громадянства
 • Отримати друге громадянство Румунії для українців та громадян інших країн можна досить легко, якщо у вас є на це підстави, і якщо ви зможете дотримати всі необхідні процедури для отримання румунського громадянства
 • Якщо ви дійсно задумалися про отримання громадянства Румунії і поки не володієте досить інформацією,  то просто наберіть нас або залиште заявку. Ми обов'язково допоможемо вам пройти весь шлях отримання громадянства Румунії.

ПАПОРТ РУМУНії - підстави

 • Після розгляду вашої справи та прийняття позитивного рішення, ви отримуєте Сертифікат про отримання громадянства Румунії. Саме з цього моменту ви стаєте повноправним громадянином Румунії, і відповідно ЄС.
 • У термін 90 днів ви повинні отримати свідоцтво про народження румунського зразка. Дуже важливо дотримуватись усіх термінів і оформити документи правильно.
 • Щоб отримати громадянство Румунії, вам необхідно пройти ряд обов'язкових процедур, в залежності від підстав. Підставами, як у багатьої інших країнах можуть бути, наприклад, народження на території Румунії, репатріація, шлюб, тощо.
 • Перший крок, з якого починають наші юристи працювати з нашими клієнтами, це визначитись з підставами для отримання громадянства.
 • Залиште нам заявку і ми розпочнемо пошук найлегшого шляху для отримання вами Румунського громадянства

Офіційні джерела про отримання громадянства Румунії  

 • Департамент громадянства Румунії (Національне управління по справам громадянства Румунії / Autoritatea Nationala de Cetatenie(ANC)) у Міністерстві Юстиції Румунії. Сайт представлений на румуньській мові. На цьому сайті ви можете ознайомитись з офіційною повною інформацією щодо отримання громадянства Румунії. 
 • Також,  вам може бути корисною інформація представлена у Законі про Громадянство Румунії, Накази про отримання громадянство Румунії та інші офіційні джерела. Більшість з них представлена на цьому офіційному ресурсі.
 • Ми розуміємо, що розібратися у всіх законодавчих актах може бути складно, тому раді допомогти вам з супроводом у отриманні Румунського громадянства.

Забезпечити міцний фундамент майбутнього дітям

 • Дати дітям краще майбутнє, якісну освіту та медичне обслуговування європейського рівня - це одна з найчастіших цілей тих, хто подається на громадянство Румунії.
 • Зазвичай подаються діти разом з батьками та отримують громадянство на тих же підставах, що і батьки. (до 18-ти років). Якщо діти старше, то громадянство оформлюється на ішних підставах.
 • Ви робите величезний мудрий вклад в ваших дітей - завдяки громадянству Румунії, вони зможуть вільно подорожувати і проживати у будь-якій країні Євросоюзу, навчатися у провідних Європейських вузах безкоштовно чи за меншими тарифами, навіть у вузах Англіх, Сша, Канади - для громадян ЄС навчання на 40-50% нижче, ніж для громаняд СНД. Ваші діти будуть вільними людьми з реальними великими можливостями. 

Хто може отримати громадянство румунії

 • У вас може виникнути запитання, а чи є право у вас отримати громадянство Румунії? Чи можете ви та члени вашої сім'ї стати повноправними громадянами країни ЄС?
 • Право на громадянство Румунії закріплено в "Законі про громадянство Румунії". Вище ми давали посилання на офіційні джерела, де ви на власні очі можете переконатися, що процедури складні, але можливі до виконання.
 • Здебільшого зараз заявники отримують громадянство на базі Прохання щодо поновлення у громадянстві за походженням предків, що народилися на территорії Бесарабії (Молдова, південна частина Одеської області, частина Черновіцької області України). 
 • Люди, що проживали на цій території часто були вимушені мігрувати з різних політичних та економічних причин. Тому дуже можливо, що ваші предки також проживали на цій території та ви маєте право отримати громадянство саме по цій програмі. Архівні документи та вивчення історії вашої родини допоможе знайти потрібну інформацію.     
 • Дуже важливо дотримуватися усіх юридичних процедур з дотриманням вимог відповідних державних органів та зробити кожен крок вірно. Тільки так ви зможете отримати громадянство Румунії та користуватися усіма привілеями, що дає цей статус. 

Скільки років у мене буде громадянство Румунії?

Прояснимо деякі поняття: 
 • Громадянство країни - безтерміновий статус.
 • А якщо ви маєте на увазі: скільки діє закордонний паспорт Румунії? то зараз він видається на 10 років і після закінчення цього терміну ви оновлюєте свій закордонний румунський паспорт. Така ж процедура, наприклад, і в Україні.

Чи потрібно проживати на території Румунії постійно?

 • громадянам Румунії не треба проживати на території Румунії постійно.


ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА

 • З плином часу процедура отримання румунського громадянства ускладнюється та вводяться нові більш жорсткі правила. 
 • На даний час (2020 рік) термін з моменту подачі Прохання про отримання Громадянства Румунії до отримання Наказу про отримання громадянства конкретному заявнику займає 12-18 місяців.
 • Якщо ви вже подали документи на отримання громадянства та не можете отримати Наказ довгий час, нажаль, ми не займаємось прискоренням таких справ. Ви повинні зрозуміти, затримки бувають зазвичай пов'язані зі змістом пакету документів, що подавався чи з обставинами життя особи щодо якої справа була подана. Прийняти пакет документів, прослідкувати чи не було зроблено помилок на якомусь етапі та вивчити ваші обставини - практично означає робити все заново. Вам краще звертатися до юристів з якими ви починали працювати, або чекати офіційних відповідей установ. Також ви можете персонально з'явитися до офіційних установ та дізнатися стан розгляду своєї справи.

 • Якщо ви подивитесь термін отримання таких міграційних документів, як Посвідка на постійне місце проживання чи громадянство - ви зрозумієте наскільки малим є час -  12-18 місяців для документу такого високого рівня.

чи потрібно проживати на території румунії постійно

Ні. Якщо ви не проживаєете на території Румунії постійно, це не є підставою для того, щоб анулювати громадянство Румунії. Зазвичай ви подаєте документи для виходу з румунського громадянства у випадку, якщо це вам потрібно за власним бажанням.

Немає мінімального терміну проживання для збереження громадянства. Так же, як і немає мінімального терміну проживання для того, щоб збереглося ваше перше громадянство. (щоб залишатися громадянином України, наприклад, вам не потрібно проживати на території Україні якийсь конкретний час).

НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВИРІШЕННЯ ВІЗОВИХ ТА МІГРАЦІЙНИХ ПИТАНЬ ВІДОМІ УКРАЇНЦІ ТА ВЕЛИКІ КОМПАНІЇ


ВАСИЛІЙ ЛОМАЧЕНКО

Всесвітньо відомий український боксер. Чемпіон світу з боксу. Олімпійський чемпіон.

Візи на офіційні заходи, поєдинки, туристичні та робочі візи.


нафтогаз україни

Візи для співробітників компанії на важливі та термінові перемовини у Лондоні

k2-promotions

Всесвітньо відома промоутерська компанія братів Клічко.

Візи для боксерів компанії та членів іх команд.


таскомбанк

Візи для VIP-КЛІЄНТІВ Таскомбанку

НАШ ДОКУМЕНТ - СЕРВІС 

УСПІШНО ПРАЦЮЄ З 2010 РОКУ

НАДАЄМО ПОСЛУГИ

+ Аналіз цілей поЇздки, вІзової історії і ситуації клієнта для підбора оптимального пакету документів

+ Перевірка документів кваліфікованими юристами

+ Переклад документів професіональними перекладачами

+ Перевірка в базі SIS

+ Розробка рекомендацій з питань нотаріального оформлення для поїздок закордон з дітьми

+ Фотографування і обробка фотографій з урахуванням вимог ВЦ

+ Бронювання і викуп квитків за дорученням клієнта

+ Бронювання і сплата проживання за дорученням клієнта

+ Заповнення анкет у відповідності до вимог посольств

+ Проведення перемов з приймаючою стороною 

+ Складання планів поїздок

+ Консультативний супровід клієнта під час збору документів 

+ Збір загального пакету документів для подання у ВЦ

+ Складання письмових рекомендацій

+ Сплата зборів за дорученням клієнта


ЕТАПИ РОБОТИ

крок 1

ЗАКЛЮЧАЄМО ОФІЦІЙНИЙ ДОГОВІР

(надаємо рахунки, фактури, заключаємо міжнародні договори)

крок 2

ЗНАХОДИМО ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ

(професійний досвід більше 10-ти років)

крок 3

НАШІ ЮРИСТИ ГОТУЮТЬ ДОКУМЕНТИ (за усіма нормами відповідних установ)

крок 4

У ВАС ВСЕ ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЕНО ДЛЯ ПОЗИТИВНОГО РЕЗУЛЬТАТУ