політика конфіденційності

  • Конфіденційність відвідувачів нашого сайту є дуже важливою. Ми прагнемо, щоб при роботі з нашим сайтом ви отримували максимум корисної інформації. 
  • Конфіденційна інформація користувачів зазначена при введенні реєстраційних даних (а також в інших випадках) зазвичай використовується для підбору Продуктів або Послуг нашої компанії відповідно до ваших потреб.    
  • Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. 
  • На даному сайті може бути запропонована для введення така інформація: Ім'я користувача, номер телефона для зв'язку та адреса електронної пошти. За згодою на розсилки, дана інформація може бути використана для відправки матеріалів і інформації запитаної вами розсилки на адресу зазначеної електронної пошти. 
  • Зазначені дані можуть бути передані третім особам, лише у випадках передбачених чинним законодавством. 
  • Дані про відвідувачів цього сайту аналізуються сервісом Google Analytics та Roistat. За допомогою цього сервісу збирається інформація про дії відвідувачів на сайті vizy.ua і субдоменів з метою поліпшення змісту сайту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів сайту. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або cповіщав про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином. 
  • Для забезпечення політики конфіденційності особистої інформації нами використовуються і оновлюються програми для захисту інформації. Наш інтернет-ресурс постійно стежить за розвитком міжнародних вимог для контролю над довіреними даними отриманими в мережі Інтернет.
  • Ми неухильно дотримуємося усіх світових стандартів у забезпеченні збереження інформації, проводимо моніторинг виконання всіх інструкцій і норм нашими робітниками. Однак, для ще більших гарантій безпеки інформації, ви самі, окрім застосованих нами заходів щодо її забезпечення, повинні брати активну участь в її збереженні. Наш сайт вже має захист від витоку інформації, її незаконного використання або внесення будь-яких поправок до неї без вашої згоди. 
  • Однак, незважаючи на усі ці заходи, наш сайт не може гарантувати Вам 100% захист ваших даних від зламів хакерами або шкідливими програмами. 
  • При внесенні будь-яких змін або доповнень у політику конфіденційності, вони будуть опубліковані на цій сторінці сайту. Або у деяких виняткових випадках ці зміни будуть спрямовані листом на зазначену при реєстрації адресу електронної пошти.