Візи та Внж усіх країн отримати можливо

Продовжуємо працювати у воєнний час

Замовляючи у нас, ви приймаєте участь у благочинності

Зв'яжіться з нами:

Без вихідних
Цілодобово

Візи та Внж усіх країн отримати можливо

Продовжуємо працювати у воєнний час

Замовляючи у нас, ви приймаєте участь у благочинності

Візові та
міграційні послуги

Для громадян України та громадян інших країн

Для поїздок або переїзду до Європи, Канади, Великобританії, США, України, Австралії, Африки, країн Азії.

Надання нашою компанією візових послуг Усику Олександру та його команді

Снимок экрана 2024-07-12 в 12.10.19.png

Надання нашою компанією візових послуг спортивним командам та українським компаніям

Ми подаємо документи в офіційні представництва: посольства, візові центри, міграційні служби та ін.

Наш досвід роботи понад 12 років

Оберіть країну, в яку ви хочете отримати:

Візу – Програму для українців – Вид на проживання – Громадянство


Документ-Сервіс "Міграція та візи" надає допомогу іноземцям та громадянам України з оформлення віз та документів необхідних для міграції до Великобританії, США, Канади, Австралії, України, країн Європи (Шенген), Азії, Африки, Океанії з 2012-го. го року. 

Наша діяльність включає великий комплекс візових та міграційних послуг: 

 • - Оформлення туристичних, бізнес, гостьових віз, віз для студентів/учнів, спортсменів, підприємців і т.д.; 
 • - Допомога з візою, якщо ви їдете за контрактом на сезонну, короткострокову, довгострокову роботу;
 • - Допомога в оформленні віз для переїзду на тимчасове/постійне місце проживання в іншу країну за сімейними обставинами, по роботі, відкриття бізнесу і т.д, допомога щодо набуття громадянства та інші міграційні послуги;
 • У компанії обслуговуються громадяни України та іноземці по всьому світу з урахуванням можливості віддаленої підготовки документів та особистих подач клієнтами до закладів за місцем вимоги.

Ми, як професійний центр візової та міграційної підтримки, допомагаємо підібрати оптимальне рішення у процесі збору та підготовки документів з урахуванням громадянства, кількості заявників, обставин поїздки, врахувати вартість консульських зборів, час розгляду та ін. 

Ви зможете збільшити шанси на отримання візи та інших документів максимально; планувати, ґрунтуючи свої рішення на максимальному обсязі інформації, завжди дозволяє заощадити та уникнути непотрібного стресу. Так як поїздки за кордон або переїзд завжди пов'язаний з грошовими витратами, підвищеним ризиком та особливими вимогами до термінів, до оформлення віз потрібно підходити відповідально. Найкраще забезпечити себе послугами візової підтримки. 

Вигода від залучення спеціалістів для оформлення віз незаперечна: ви збільшуєте шанси на отримання візи/документів максимально, отримуєте доступ до актуальної інформації, яка дозволяє планувати на основі найбільш можливих повних даних. Досвід наших візових/міграційних юристів дозволяє вам отримати відповіді на важливі питання: як подати пакет документів, де подати, скільки займе часу підготовка та розгляд, як не отримати відмову, як мають виглядати документи, як їх обробити і так далі. Звертайтеся до нашої компанії для отримання кваліфікованої візової та міграційної допомоги.

Для громадян України та іноземців компанія надає візову/міграційну підтримку з усіх питань оформлення віз та супутніх документів для України, Великобританії, США, Австралії, Канади, країн Азії та Океанії, причому з максимально прогнозованим результатом. 

Обробка документів багатьма візовими установами здійснюється онлайн. 

Деякі етапи оформлення документів вимагають присутності заявника, наприклад для здачі біометрії у візовому центрі. 

Ми надаємо візові та міграційні послуги для клієнтів по всьому світу. 

Ми доводимо клієнта до результату незалежно від його громадянства та типу/країни візи, що запитується. 

У спектр наших послуг входить, але не обмежується зазначеним: 

 • - проведення переговорів з візовими та міграційними, нотаріальними та іншими установами; заповнення всіх необхідних форм, анкет; 
 • - переклади будь-якої спрямованості та складності; 
 • - аналіз та допомогу у зборі пакета документів; 
 • - консультування з приводу проходження співбесід; 
 • - оформлення страховок, броней авіаквитків, готелів та інших необхідних документів; 
 • - складання нот, апеляцій, юридичних довідок; 
 • - запити документів в архівах; 
 • - організація процесу отримання документів з урахуванням логістики та особливостей таймінгу клієнтів. 
Звертайтеся до нашої компанії для отримання кваліфікованої візової та міграційної допомоги.

Етапи роботи:
Укладаємо офіційну угоду
Юристи оформляють документи
Ви отримуєте позитивний результат

Робоча віза є документом, який дозволяє заявнику отримати дозвіл на в'їзд та залишатися в країні для виконання робочих обов'язків. Найчастіше це робота за контрактом. Затримки в оформленні робочої візи можуть призвести до втрати інтересу роботодавця, втрати контракту та очікуваного заробітку. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб розпочати оформлення візи. 

Ми маємо величезний досвід надання допомоги заявникам в оформленні робочих віз. 

Звертаючись до нашого візового центру, ви зможете отримати візову підтримку за вашою конкретною ситуацією

 • - як зібрати всі необхідні документи для оформлення робочої візи; 
 • - ми повідомимо правильну та актуальну інформацію про правила та вимоги для в'їзду до країни, терміни оформлення візи; 
 • - ви дізнаєтесь важливі нюанси, підберемо правильний підтип візи, виконаємо всю технічну роботу необхідну для подання до центру візових послуг країни, яку потрібно їхати. 
Залежно від країни призначення та часу надання документів клієнтом, процес оформлення робочої візи може тривати від тижня до декількох місяців. У разі потреби деякі країни можуть запропонувати терміновий розгляд заяви на візу. 

Ми взаємодіємо з центрами візових послуг, яким доручено обробку документів у будь-якій країні, з трудовими агентствами та іншими контрагентами.

Для того, щоб навчатися закордоном, необхідно оформити навчальну візу. Кожна країна має власні правила та процедури для отримання навчальної візи. Зазвичай потрібно оплачений частково чи повністю контракт навчання. Також необхідно надати документи, що підтверджують, що заявник або його батьки (спонсори) мають достатню кількість коштів для покриття обов'язкових витрат протягом усього періоду перебування учня за кордоном та ін. можуть виникнути проблеми: відрахування, втрата передоплати за навчання, необхідність заново складати іспити та інше. 

Ми надамо вам допомогу в оформленні документів та направимо їх до візового представництва країни, до якої планується поїздка. 

Ми повністю підготуємо весь пакет документів так, щоб ваші шанси на отримання візи були максимальними, а процес легким. Після подання заявки на візу може знадобитися пройти інтерв'ю та додаткові перевірки, наші візові юристи підготують вас до такого інтерв'ю. Звертайтесь до нас за допомогою в оформленні навчальної візи, щоб одразу зібрати всі документи правильно, отримати візу вчасно та не пропустити початку навчального періоду.

Для отримання шенгенської візи потрібно надати певний набір документів, що включає запрошення, бронювання готелю, медичну страховку, підтвердження фінансової спроможності та ін. Гарантія отримання шенгенської візи може означати різні речі в різних контекстах. У деяких випадках це може бути фінансова гарантія, яку надає спонсор або гарант, щоб переконати консульський офіс у тому, що заявник має достатні кошти для перебування в країнах Шенгену. У такому випадку гарант зазвичай надає фінансові документи, такі як виписки з банківського рахунку, листи підтримки тощо. Також існують спеціальні програми, які пропонують деякі країни Шенгенської зони, які надають можливість оформлення шенгенської візи з гарантією. Наприклад, програми інвестиційного громадянства або програми для підприємців можуть надавати певні пільги та спрощені процедури оформлення візи. Конкретні вимоги та умови отримання шенгенської візи з гарантією варіюються залежно від країни, від програми або типу візи. 

Зверніться до нашого візового сервісу для отримання детальної інформації про доступні варіанти та вимоги для отримання шенгенської візи з гарантією. Ми обов'язково допоможемо вам.

Якщо ви мали відмову в отриманні візи, є кілька варіантів дій: 

 • 1. Подати нову заявку: важливо розібратися в причинах відмови і вжити заходів для усунення проблеми. Зверніться до відмовного рішення та уважно вивчіть причини, зазначені в ньому. Можливо, вам знадобиться надати додаткові документи або уточнити інформацію. Якщо виникли сумніви, зверніться до нас по допомогу з візою. 
 • 2. Апеляція або запит на перегляд: у деяких випадках ви можете подати апеляцію або запит на перегляд рішення про візу. Це може вимагати надання додаткових документів або пояснення консульському офіцеру причин, з яких ви вважаєте, що рішення має бути змінено. Перевірте правила та процедури конкретного консульського офісу, щоб дізнатися, як подати апеляцію чи запит на перегляд. Ми успішно складаємо апеляції та супроводжуємо вас до перегляду рішення. 
 • 3. Зміна мети подорожі або країни: якщо вам відмовили в отриманні візи для конкретної мети або країни, ви можете розглянути можливість зміни мети поїздки або вибору іншої країни для відвідування. Наприклад, якщо вам відмовили у туристичній візі, ви можете подати заявку на ділову візу або візу студента, якщо відповідні умови для цього є. Зверніться до нас ми порекомендуємо найкращий варіант. 
 • 4. Отримання юридичної допомоги: якщо у вас виникли серйозні проблеми з отриманням візи або, якщо ви вважаєте, що відмова була необґрунтованою, ви можете звернутися за допомогою до нас. Ми оцінимо шанси на позитивний результат, допоможемо знайти оптимальне рішення, супроводимо на всіх етапах повторного оформлення візи після відмови. Важливо пам'ятати, що кожен випадок відмови в отриманні візи є унікальним, і рішення можуть залежати від різних факторів, таких як країна, тип візи, особисті обставини та документація. Тому краще довірити це фахівцям.
Звертайтесь до нас для того, щоб оформити візу після попередньої відмови. Ми знаємо, як вам допомогти.

Умови міграції в різних країнах відрізняються, найчастіше оформляється посвідка на проживання (тимчасовий або постійний)/довгострокові візи/спеціальні статуси/ громадянство при виконанні певних умов. 

Вид на тимчасове проживання – це дозвіл, що надається іноземним громадянам на перебування в іншій країні на певний період з правами та обмеженнями, може передбачати різні цілі: робота, навчання, туризм, ділові поїздки, сімейні візити та інші. 

Види на тимчасове проживання мають обмежений термін дії і можуть бути продовжені або змінені за певними умовами. Вони також можуть служити мостом для отримання виду на постійне проживання або громадянства

Зазвичай процес отримання посвідки на проживання складається з кількох етапів: у країні громадянства заявника відбувається оформлення візи, завершується процес уже в країні прямування в офісах міграційної служби. 

Ми займаємося оформленням видів на проживання в Україні, Європейських країнах, Великобританії, Канаді, США, Австралії та ін. 

Звертайтеся до нас за допомогою в оформленні видів на проживання та громадянств.

Яка організація надає послуги:

Послуги надає комерційна організація: Документ-Сервіс МІГРАЦІЯ І ВІЗИ vizy.ua.

Документ-Сервіс успішно працює з 2012 року і є візовим партнером: 
 • К2 - Promotions Братів Кличків;
 • Усик-промоушн (супровід технічної команди, спортсменів, фанів великих спортивних заходів за участю чемпіона світу з боксу Олександра Усика);
 • Чемпіона світу з боксу Василя Ломаченка (супровід технічної команди, спортсменів, фанів великих спортивних заходів за участю чемпіона світу з боксу Василя Ломаченка);
 • Наша компанія надає експертні коментарі щодо нововведень міграційної та візової політики країн телеканалам та іншим мас-медіа.

Компанія проводить навчання та контролює рівень обслуговування

Про нас →

4 без вод знака — копия.jpg

Співпраця з відомими компаніями та супровід великих заходів свідчить про довіру до Документ-сервісу

Наші клієнти →

Участь експертів Документ-сервісу у зйомках та інтерв'ю свідчить про високу експертність

Мас-медіа →

Відгуки задоволених клієнтів

Відгуки →

Відповіді на часті питання
Скільки часу оформляється віза до Великобританії?

Умови міграції в різних країнах відрізняються, найчастіше оформляється посвідка на проживання (тимчасовий або постійний)/довгострокові візи/спеціальні статуси/ громадянство при виконанні певних умов.

Чи можливо отримати візу до Англії після відмови?

Умови міграції в різних країнах відрізняються, найчастіше оформляється посвідка на проживання (тимчасовий або постійний)/довгострокові візи/спеціальні статуси/ громадянство при виконанні певних умов.

Чому у візі написано "Warsaw" / Варшава?

Умови міграції в різних країнах відрізняються, найчастіше оформляється посвідка на проживання (тимчасовий або постійний)/довгострокові візи/спеціальні статуси/ громадянство при виконанні певних умов.

Чи потрібно дитину у віці 3-х років наводити на подачу документів у візовий центр?

Умови міграції в різних країнах відрізняються, найчастіше оформляється посвідка на проживання (тимчасовий або постійний)/довгострокові візи/спеціальні статуси/ громадянство при виконанні певних умов.

Отримайте
консультацію
візового фахівця

Також ви дізнаєтесь:

 1. Який спосіб оформлення підійде вам найкраще
 2. Етапи та терміни оформлення
 3. Вартість послуг та консульських зборів
Контакти

Контакти

Адреса реєстрації

Україна, вул. Вадима Гетьмана 4. оф. 311.

Графік роботи

Пн-пт 9.00-18.00

Сб., Нд. - вихідні

З метою взаємної економії часу та оптимізації процесу, більшість послуг надається дистанційно

Документ-Сервіс "Міграція та візи"

Провідна онлайн-компанія з надання візових та міграційних послуг в усі країни світу для громадян України та іноземців

З метою взаємної економії часу та оптимізації процесу, більшість послуг надається дистанційно